KONST / Litografier / Färglitografi 15629320
nr 1562 9320
Fritz Axel From
(f. 1925), Sverige
Signerad, numrerad 55/120. Färglitografi, bildmått: 42x62 cm, yttermått inklusive ram: 59x80 cm
Fritz Axel From, född 1925, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 september 2023
kl 19:24:04
100 kr
200 kr
Fritz Axel From
Läs mer om Fritz Axel From